10 חשבונות אינסטגרם של מאיירים מעוררי השראה

בראיונות עיתונאיים שאלו אותי לא פעם את השאלה שכנראה אי אפשר בלעדיה, קלישאה ככל שתהיה: "מהיכן באים הרעיונות, מהיכן מגיעה ההשראה"? "הם באים מכל מקום" אני עונה; מגירויים שוליים לכאורה. זה יכול להיות כתם של צבע או תנועת גוף של עובר אורח, טעות בתהליך העבודה או צליל מסוים. כמעט בלתי אפשרי לזמן אותם בקריאה ממושמעת, הם מגיעים במקרה, תוך כדי שיטוט במרחב הפיסי או זה הוירטואלי. בחודשים האחרונים, המרחב הפיסי הופקע מאיתנו, לפחות חלקית, וזה הוירטואלי הפך לכלי מרכזי ומשמעותי בכל מה שקשור ליציאה לטיולים, סיור או שיטוט מזדמן. בחרתי עבורכן/ם עשרה חשבונות אינסטגרם של מאיירים שאני אוהבת במיוחד, כאלה שהצצה בעבודות שלהם משמחת ומסעירה את חושיי.
התחלתי עם עשרה מאיירים בינלאומיים, בהמשך אנסה להתמיד וללקט עבורכן/ם המלצות על יוצרים, מקומיים ובינלאומיים, מתחומים שונים, ועוד מיני תופינים משמחים הנושקים לתחום בצורה זו או אחרת. בקיצור, הקליקו על התמונות וצאו לטייל.
 
Maira Kalman​
Jean Jullien
 
Cecilia Carlstedt
Helen Chung
Giulia Rosa

 
cassandre montoriol​
NouNou​
לז'אן ג'וליאן יש גם עמוד  אינסטגרם נוסף - חנות למוצרי עיצוב המתבססים על האיורים שלו
Damien Florébert Cuypers
Lisa Congdon
Flow Magazine
 
אחרון חביב הוא מגזין, אבל לא כזה המכיל מאמרים וכתבות; FLOW מכיל אך ורק ניירות עטיפה, מעטפות, מדבקות ושלל מוצרי נייר של מאיירות ומאיירים נפלאים, ומאגד אותם בפורמט של מגזין עב כרס. חלום לחובבי איור ומוצרי נייר.
x

#{title}

#{text}

#{price}